38-jarige Bergenaar neergeschoten door politie na bedreiging

Normal 1920px dutch police car vw transporter
Afbeelding: Wikimedia

Bergen op Zoom - Bij een woning aan de Paulus Buyslaan is een 38-jarige Bergenaar aangehouden voor bedreiging. Daarbij is door een agent gericht op de man geschoten. De verdachte raakte daarbij gewond.

De politie kreeg rond 3.05 uur een melding van een ruzie die gaande was in het pand. Daar aangekomen werden ze geconfronteerd met de verdachte. De man dreigde daarbij met messen. In eerste instantie werd er een waarschuwingsschot gelost. Daarna is door een van de agenten gericht op de man geschoten. Hij raakte daarbij gewond aan zijn hand en zijn been. De verdachte is vervolgens aangehouden en met de ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

 

 

Adverteren op BergenopzoomActueel.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op BergenopzoomActueel.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

BergenopZoom
11:08

18° C

Zwaarbewolkt

2.57 km/h

72%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief